Neindukciniai puodai

Aktyvūs filtrai

Brand:

24,99 €

Rinkinyje yra stiklinis dangtis su rankena. Puodai iš aliuminio lydinio ir marmuro turi indukcinį feromagnetinį dugną (tinkamos indukcinėms kaitlentėms). Aukštos kokybės aliuminis, padengtas granito danga, yra ypač atsparus korozijai! Galimybė gaminti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų. Talpa ~ 5,5 l, išmatavimai - 32 cm x 8 cm.

Brand:

19,99 €

PRIVALUMAI: Maistas neprilimpa prie dugno; Reikalingas itin mažas kiekis aliejaus!! Gaminkite sveikiau!! Itin lengva išvalyti; Galite plauti indaplovėje; Galite kepti mėgstamus patiekalus orkaitėje. Tinka visų tipų viryklėms. SAVYBĖS: Aukštos kokybės aliuminis, padengtas granito danga, yra atsparus korozijai, Lengvas ir greitas šildymas, Tinka visoms halogeninėms, keramikinėms, dujinėms ir indukcinėms viryklėms, Marmuras, nelipni danga, labai kietas, Atsparus aukštai temperatūrai, Galima naudoti orkaitėje Greitas ir tolygus šilumos paskirstymas, Galimybė gaminti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų, Galima plauti indaplovėje.

Brand:

14,99 €

Savybės: Marmurinė nelipni keraminė danga, nereaguojanti su maistu, garantuoja aukščiausią patiekalų kokybę. Nanotechnologijomis padaryta danga sukuria tankią, kompaktišką ir lygų paviršiaus sluoksnį. Skirta dujinėms, elektrinėms, keramikinėms ir indukcinėms viryklėms. Jis tolygiai paskirsto šilumą, ilgai išlaiko. Stiklinis dangtis yra komplekte. Tai leidžia gaminti ir kepti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų ar vandens. Atsparus dilimui ir aukštai temperatūrai. Galima plauti indaplovėje. Matmenys: 16 cm x 8 cm Aukštis be dangtelio 8 cm. Šildymo lauko skersmuo yra 12 cm. Talpa ~ 1,3L.

Brand:

14,99 €

Savybės: Marmurinė nelipni keraminė danga, nereaguojanti su maistu, garantuoja aukščiausią patiekalų kokybę. Nanotechnologijomis padaryta danga sukuria tankią, kompaktišką ir lygų paviršiaus sluoksnį. Skirta dujinėms, elektrinėms, keramikinėms ir indukcinėms viryklėms. Jis tolygiai paskirsto šilumą, ilgai išlaiko. Leidžia virti su nedideliu kiekiu aliejaus. Tai leidžia gaminti ir kepti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų ar vandens. Atsparus dilimui ir aukštai temperatūrai. Galima plauti indaplovėje. Matmenys: 16 cm x 8 cm Aukštis be dangtelio 8 cm. Šildymo lauko skersmuo yra 12 cm. Talpa ~ 1,3L.

Brand:

25,99 €

PRIVALUMAI: Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Daugiasluoksnis šiluminis dugnas, kuris sulaiko šilumą. Leidžia greitai pašildyti maistą, ilgą laiką palaikant temperatūrą. Lengva valyti, plaunama indaplovėje. Skirta visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines virykles. Puodo matmenys - skersmuo 18 cm, aukštis 15 cm Talpa - 3,6 litro

Brand:

40,00 €

Naudojimas: Į apatinį puodą įpilkite vandens. Tada ant apatinio puodo uždėkite sulčių surinktuvą. Į garų puodą sudėkite vaisius/uogas/daržoves, iš kurių ketinate spausti sultis. Garų puodą įstatykite į sulčių surinktuvą. Uždenkite dangčiu. Silikoninį sulčių išleidimo vamzdelį užspauskite spaustuku. Puodą statykite ant viryklės ir ją įjunkite. Kai vanduo užvirs vanduo, kylantys garai pasieks sulčių surinktuvą ir pradės veržtis pro garų puodo skylutes. Iš vaisių išsiskyrusios sultys surenkamos sulčių surinktuve. Pasibaigus sulčių spaudimo ir virimo laikui, atleiskite sulčių išleidimo vamzdelio spaustuką ir leiskite sultims ištekėti į pasirinktą indą.