Telefono laikikliai

Aktyvūs filtrai

Brand:

14,99 €

„R1“ automobilyje montuojamas „Smart Sensor“ telefono laikiklis palaiko greitą belaidį įkrovimą. Belaidis įkroviklis yra įmontuotas infraraudonųjų spindulių jutiklyje, jis automatiškai atsidarys, kai pastatysite telefoną prie jo, labai patogu važiuojant. Pasiimkite jį į tolimesnę kelionę, turėkite kartu verslo kelionese ar važinėkite į darbą naudodami „Smart Sensor“ belaidį automobilio įkroviklį! Mūsų R1 modelis pasižymi lengvai naudojamu, intuityviu dizainu, kuris kuo mažiau atitraukia dėmesį, tuo pačiu suteikdamas visišką patogumą prie telefono, nes jis įkraunamas.

Brand:

7,99 €

Magnetinis telefono laikiklis XL tai magnetinis telefono laikiklis kuris tvirtinasi prie ventiliacijos grotelių. Dėl itin galingų magnetų galėsite savo telefoną laikyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Magnetinis telefono laikiklis komplektuojamas kartu su dviem skirtingų dydžių metalinėmis plokštelėmis, kurios yra klijuojamos prie telefono. Šio magnetinio telefonų laikiklio galvą nustačius reikiamu kampu galima papildomai užveržti ir taip užtikrinti, kad ji nepakeis kampo.

Brand:

5,99 €

Magnetinis telefono laikiklis. Nedidelio dydžio magnetinį laikiklį galite tvirtinti vos viena ranka. Dėl galingų magnetų galėsite savo telefoną laikyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Reguliuojama laikiklio galva leis pakreipti išmanųjį įrenginį jums patogiu kampu. Komplektuojamas su metalinėmis plokštelėmis, kurios klijuojasi prie telefono.