Kameros

Aktyvūs filtrai

Brand:

9,99 €

Ši tikroviško vaizdo stebėjimo kamera yra labai gera tikros kameros kopija. Tai yra puikus atgrasymo būdas be išlaidų. Ši kamera turi PIR jutiklį, kuris nustato judesį. Kai aptinkamas judėjimas, foto kamera įsijungia ir įsijungia raudona LED lemputė. Dėl to gaunamas labai tikroviškas jausmas. Be to, kamera turi jungiklius ir mygtukus, kurie, atrodo, reguliuoja objektyvo fokusavimą. Šie prisilietimai sukuria labai tikroviškai atrodančią kamerą. Realistiška vaizdo stebėjimo kameros replika yra bevielė. Viskas, ko reikia, yra 3 AA baterijos ir kai kurie varžtai, skirti pritvirtinti stovą prie sienos.

Brand:

179,99 €
Pagrindinis WiFi kamerų privalumas – Jums nereikės vesti jokių signalo perdavimo kabelių. Kameroms reikalingas tik maitinimas iš standartinio elektros lizdo. Tad jei pavyzdžiui turite įrengtas patalpas ar pastatą, kuriame nėra galimybės išvedžioti kabelius vaizdo perdavimui Jums puikiai pasitarnaus WiFi kameros. Šias kameras galima jungti prie vaizdo įrašymo įrenginio arba prijungtus prie interneto maršrutizatoriaus, pasiekti kompiuteriu ar telefonu iš bet kurios pasaulio vietos.

Brand:

34,99 €

Techniniai duomenys:

    • Kameros raiška: 1080p
    • Naktinis matymas
    • Atminties kortelė: maksimali talpa 64GB MicroSD.
    • Valdymas: per programėlę (Android / iPhone)
    • Kita: Belaidis (Wifi) signalas, komplekte - sieninis laikiklis, USB įkroviklis su laidu, informacija, kaip naudotis programėle (anglų kalba).Kalbėkitės su kamera arba klausykite. Judesio aptikimo palaikymas.