1. Įvadas.

Europrekės, MB (toliau - "Mes", "Mūsų", arba "Mums") įsipareigoja gerbti ir saugoti Jūsų privatumą. Ši Privatumo Politika aprašo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome asmens duomenis, kai Jūs naudojatės mūsų elektronikos ir buitinės technikos parduotuve.

2. Rinkti duomenys.

Mes renkame asmens duomenis, kuriuos Jūs mums teikiate per mūsų svetainę, pirkdami prekes arba naudodamiesi kitomis mūsų paslaugomis. Tai gali apimti Jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą ir kitus susijusius duomenis.

3. Duomenų naudojimas

Jūsų asmens duomenys naudojami tik šiems tikslams:

- Užsakymų vykdymui ir prekių pristatymui.

- Klientų aptarnavimui ir informacijos teikimui apie paslaugas ar užsakymus.

- Rinkodarai tik tuo atveju, jei Jūs sutikote gauti mūsų naujienlaiškį arba kitą rinkodaros informaciją.

4. Duomenų saugojimas

Mes imamės visų reikiamų priemonių, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo neteisėto arba nepageidaujamo prieigos, tvarkymo, naudojimo, atskleidimo, kopijavimo, modifikavimo ar sunaikinimo.

5. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai yra būtina užsakymo vykdymui arba kitoms paslaugoms teikti.

6. Slapukai ir sekimo technologijos

Mūsų svetainė naudoja slapukus ir kitas sekimo technologijas siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį. Jūs galite nustatyti savo naršyklės parametrus taip, kad būtų atmesti slapukai, tačiau tai gali paveikti svetainės funkcionalumą.

7. Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, koreguoti juos, prašyti juos ištrinti arba apriboti tvarkymą. Taip pat turite teisę prieštarauti duomenų tvarkymui arba pateikti skundą priežiūros institucijai.

8. Kontaktai

Jeigu turite klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų Privatumo Politiką, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@europrekės.lt.