Aukščiausios klasės 15 dalių puodų rinkinys su virtuvės reikmenimis su nelipnia granito danga iš „ZILNER Cherry Red 8516“
Mėsmalė Zilner ZL-5

Aukščiausios klasės 15 dalių puodų rinkinys su virtuvės reikmenimis su nelipnia granito danga iš ZILNER Rose Gold 8517

108,99 €
En stock
Įtraukta : – puodas su dangčiu, talpa 2,3 l, matmenys 20 x 10 cm – puodas su dangčiu, talpa 4,3 l, matmenys 24 x 11 cm – Puodas su dangčiu, kurio talpa 6,5 ​​l, matmenys 28 x 12 cm – Puodas su dangčiu, 1,2 l talpos ir 16 x 8,5 cm matmenų – 2,1 l talpos ir 24 x 6,5 cm matmenų gili keptuvė – Wok keptuvė, kurios talpa 3,2 l, matmenys 28 x 6,5 cm – po 2 puodus 2 atletiški padėkliukai – 3 nailoniniai virtuvės reikmenys Granito danga yra tefloninė danga, praturtinta granito smulkiais daleliais, dėl kurios ji įgauna didesnį kietumą. Tai sunkiau nei teflonas, tačiau tuo pat metu išlaiko savo privalumus: jis nedega, gerai paskirsto šilumą. Tai sujungia ketaus ir tefloninių indų privalumus. Jis turi visus teflono privalumus, tačiau yra atsparesnis pažeidimams, lenkia net keramines dangas. Dėl granito dangos indai tampa ypač atsparūs įbrėžimams ir patvarūs. Šio tipo puodai ir keptuvės taip pat leidžia kepti su minimaliu riebalų kiekiu, nes indai įkaista kaip akmuo ir per visą jo paviršių atiduoda šilumą. Aliuminio korpuso ir feromagnetinio dugno sudėtis leidžia jį naudoti indukcinėje viryklėje ir visose kitose virtuvėse, o geriausias virinto ir kausto aliuminio akustines savybes visose viryklėse ir kaitlentėse. Galima virti / kepti iki 220 ° C temperatūros.  
Kiekis

  • Saugus apmokėjimas
    Saugus apmokėjimas
  • Pristatymas
    Pristatymas
  • Grąžinimo taisyklės
    Grąžinimo taisyklės

Aprašymas

Medžiaga: aukštos kokybės lietinis aliuminis. Išlietas aliuminio lydinio korpusas, pasižymintis išskirtinėmis akuterminėmis savybėmis. Išorėje padengtas labai blizgiu karščiui atspariu laku. Danga: granitas, nelipnus, be PFOA. Lengvas korpusas užtikrina puikų šilumos laidumą. Didelis atsparumas įbrėžimams ir temperatūrai. Silikonu padengtos aušinimo skysčio silikoninės rankenos. Dangteliai pagaminti iš grūdinto stiklo su anga. Tiksliai tinkantis dugnas su feromagnetiniu disku. Jie tinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms. Galima plauti indaplovėje.