MONOFILAMENTINIS VALAS STROFT GTM 130M. 0,16-0,30MM.
Atora method šėryklėlės

Signalizatoriai Crystal RF698B 4+1+1

134,99 €
En stock
  • Saugus apmokėjimas
    Saugus apmokėjimas
  • Pristatymas
    Pristatymas
  • Grąžinimo taisyklės
    Grąžinimo taisyklės
  1. Komplekte yra 4 siganlizatoriai, racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas bei perimetro daviklis, kuris pradeda groti prisiartinus prie meškerių ir perduoda signalą į raciją...

Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą. Signalizatoriai yra dengti guma ir 100% atsparūs drėgmei ir vandeniui. Signalizatoriai turi atskirą įjungimo išjungimo svirtį. Yra jungtis į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus. Prisitvirtina papildomos antenėlės kurios apsaugo nuo šoninio kibimo. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

Perimetrinė signalizacija apsaugo jūsų meškerės nuo vagystės ir nepageidaujamų svečių. Įjungus perimetro cilindrą, kam nors prisiartinus prie jūsų meškerių, signalizacija pradeda groti ir siunčia signalą į raciją, kuri perduoda įspėjamajį signalą. Puikus daiktas, kai meškerės būna paliktos be priežiūros.